Konkursy


Informacje

Zdecydowana większość nas posiada konto na portalu społecznościowym.Często służy ono do dzielenia się tym co zachwyci nas podczas wycieczek bliskich i dalekich. Jeżeli masz między 14 a 18 lat , chciałbyś aby twoje prezentowane zdjęcia były jeszcze lepsze, a nawet artystyczne -zapraszamy do udziału w 24 godzinnym Fotomaratonie. W tym czasie zapoznasz się z podstawami fotografii, wymienisz się swoja wiedzą z innymi uczestnikami, będziesz uczestniczył w wykładach, plenerach, zajęciach w studio. Chwyć aparat w dłoń i spędź ten czas z nami.

Szczegółowe informacje - Regulamin

Informacje

Każdy z nas lubi spędzać miło czas. Jedni w domu, inni na łonie natury. Uczniów klasy 7 szkoły podstawowej i klas gimnazjum zapraszamy do chwycenia aparatu i wyjścia do przydomowego ogródka. Wykonajcie zdjęcie tematycznie związane z ogrodem i jego specyficznymi elementami: kwiatami, krzewami, drzewami owocowymi. Ogród to również przestrzeń połączona z formą architektoniczną . Dajcie się ponieść wyobraźni i artystycznej wrażliwości. Róbcie zdjęcia, wysyłacie do nas i wygrywajcie wartościowe nagrody.

Szczegółowe informacje - Regulamin

Informacje

Nie zwlekaj i ruszaj z nami w podróż po krainie innowacji i ciekawostek informatycznych. Wiedza, którą posiadasz ze szkoły podstawowej lub gimnazjum na pewno pozwoli Ci pokonać pierwszy etap konkursu. W drugim etapie będziesz mógł nacieszyć się rywalizacją z kolegami w dziedzinie nieco zaawansowanej technologii, która także nie powinna sprawić większych trudności. Jeżeli informatyka jest twoja pasją nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas.

Szczegółowe informacje - Regulamin